Sander Pärn

Kes on Sander Pärn?

 

Autospordi huvilistele peaks minu nimi tuttav olema, kuid muidu on tegemist Tartu noormehega, kes on sündinud, kasvanud ja elanud enamuse aja oma elust just heade mõtete linnas Tartus.

Haridusteeks Miina Härma Gümnaasium ja sealt edasi Tallinna- ja Tartu Ülikoolis Kehakultuuri eriala omandamine, mis tõsi küll, profisportlase karjääri ja sellele järgnenud töölemineku tõttu on jäänud pooleli.

Töötanud olen viimase 5 aasta jooksul erinevates automargi esindustes ja ka tõstukite müügifirmas nii era- kui ka ärikliendihaldurina. Nüüd olen aga leidnud oma tee kinnisvaravaldkonnas.

 

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

 

Kinnisvaraga alustasin, sest see valdkond pakub mulle huvi ja usun, et mu isikuomadused sobivad hästi just selle valdkonnaga tegelemiseks.

 

Mis on sinu tugevused?

 

Minu tugevusteks on hea suhtlemisoskus, viisakus ja suur tutvusringkond. Samuti hea pingetaluvus ning julgus ja oskus suhelda erinevate inimestega, mis võiksid mulle kõik antud valdkonnas kasuks tulla.

 

Mis on sinu hobid?

 

Minu hobi nr 1 on muidugi autoralli, millega varem tegelesin professionaalsel tasemel, kuid täna pean leppima kui harva harrastatava hobiga, sest autosport on kallis.

Sporti olen teinud palju ja seega murdmaasuusatamine, jooksmine, jalgrattasõit jm. vastupidavusalad ning ka pallimängud saan nimetada oma hobideks.

 

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

 

Usun, et minu hea suhtlemisoskus, heatahtlikkus ja ausus ning ka huvi oma ala vastu võiksid olla need põhjused, miks kliendid peaksid just mind oma vara müümisel usaldama.