Pakkumised

Kõik pakkumised

ID: 3336434

Müüa maja, 4 magamistuba

Korruseid: 1
Tube: 6
Magamistube: 4
Seisukord: San. remont tehtud
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 580 m²
Krundi pind: 24800 m²
Hind alates: 190 000 EUR
EUR/m²: 327.59 EUR/m²

Info

Tartumaa, Kambja vald, Lepiku, 6 tuba, 1 korrust, kinnistu, puitmaja, valmis, san. remont tehtud, kogupind 580 m², krunt 2,5 ha, puupliit, saun, dušš, boiler, ahjuküte, Internet, kaabelTV, mööbli võimalus, garaaž, köögimööbel, parkimine tasuta, kamin, kanalisatsioon, kõrvalhoone, puurkaev, panipaik, elekter

Kontakt:

katlin.halling@lumenkv.ee

Lisainfo

 Müügile on tulnud elumaja Tartu linna piirist ca 10 km kaugusel.

MAJA
Maja esimese korruse pinnaks on 280 m2, mis koosneb avatud köök-elutoast, kolmest magamistoast, pesuruumist. Algse majaosa ja juurdeehituse eraldab koridor. Uuemas osas on suur sauna eesruum, magamistuba ja saunaruum koos pesuruumiga.

Võimalus on välja ehitada kogu pööningu osa, suurusega 280 m2. Osaliselt on soojustustöödega alustatud (150 m2). Maja all on täiskelder suurusega ca 200 m2. Müüjal oli plaanis sinna ehitada veinikelder.

Välisfassaad on osaliselt uuendatud puitvoodriga. Ülejäänud maja uuendamiseks on puitmaterjal olemas. Katusekattematerjaliks on eterniit. Aknad on kahekordsed puitraamid.

Lisaks elumajale asuba kinnistul puukuur ja endine laut, mida kasutakse garaažina. Maanteed ja elumaja eradavad suured kuusepuud.

KOMMUNIKATSIOONID
Elektrivarustuse võimsuseks on 60 A. Elektrisüsteem on välja vahetatud. Kütmiseks kasutatakse soojamüüriga pliiti, lisaks on majas 3 kaminat ja 2 ahju. Joogivesi tuleb puurkaevust. Kanalisatsioon on lokaalne septikuga. Soe vesi saadakse elektriboileriga.

KINNISTU
Kinnistu suuruseks on ca 2,48 ha, millel on oma metsatukk ja sissesõidutee.

ASUKOHT
Kinnistud asub Tartu linna piirist ca 10 km kaugusel. Maanteed ja maja eraldab kuusehekk. Lähimad toidupoed asuvad Tõrvandis Coop kauplus ja Ülenurmes Konsum. Lähimad koolid ja lasteaiad samuti nii Tõrvandis kui Ülenurmes.

Tule, lähme vaatama!

Kätlin Halling
+372 5301 9219
katlin.halling@lumenkv.ee
www.lumenkv.ee
Vaksali 6, Tartu 50409

Pildid